Partneři

HITPOINT

hit

Hitpoint je projekt, zabývající se organizováním a mediálním zpracováním profesionálních soutěží a propagačních akcí v oblasti elektronického sportu.

www.hitpoint.cz

Mise

Hlavním cílem projektu Hitpoint je přenést elektronický sport z anonymního prostředí internetu do konkrétní prezentovatelné podoby a pořádat profesionální akce, které tento fenomén představí široké veřejnosti.

CAD STUDIO

cad

Od svého vzniku se firma CAD Studio (původně založena 1991) orientuje na dodávky kompletních CAD/CAM, GIS/FM, PLM a dalších podnikových řešení a související CAD služby. Pracovníci CAD Studia používají v každodenní praxi špičkové technické a programové vybavení. To garantuje nejen kvalitu služeb, ale i dokonalé zvládnutí tak široké problematiky, jakou oblast CA-technologií bezesporu je.

www.cadstudio.cz

AUTODESK

aut

Společnost Autodesk už od roku 1982 uvádí špičkové 2D a 3D technologie, které umožňují návrhářům vizualizovat, simulovat a analyzovat praktické fungování jejich nápadů už v raných stádiích návrhového procesu.

Dává tak zákazníkům flexibilitu optimalizovat a vylepšovat návrhy před vlastní realizací.

Zákazníci Autodesku své návrhy nejen vidí, ale také si je mohou prakticky vyzkoušet ještě před jejich uskutečněním, což jim šetří čas a peníze, pomáhá jim to zvyšovat kvalitu a podporovat inovace.

www.autodesk.cz

ASUS

asu

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.

www.asus.cz

Monster Energy Drink

mon

Životní styl v plechovce.

www.monsterenergy.com

 

CW_web

Deník pro IT profesionály. Denní zpravodajství ze světa bezpečnosti, hardware, software, technologií a internetu.

www.computerworld.cz 

IDG_web

 

 

International Data Group (IDG) je přední mezinárodní společnost se sídlem v Bostonu, která na trhu působí již od roku 1964. IDG vydává v 92 zemích světa více než 300 titulů novin a časopisů (např. Channel World, CIO, CSO, Computerworld, GamePro, InfoWorld, Network World a PC World) a poskytuje svým čtenářům informace prostřednictvím více než 450 webů po celém světě. Společnost IDG rovněž organizuje přes 400 konferencí a eventů, mezi něž patří např. Macworld Conference & Expo, OpenSource Conference & Expo, CIO 100, DEMO a IDC Directions.

IDC je dceřinou společností IDG. IDC je přední světová analytická a poradenská společnost, která pomáhá svým zákazníkům seznamovat se s novými trendy v oblasti e-businessu a technologií a stanovovat vhodné obchodní strategie. IDC zkoumá celosvětové trhy a trendy a je schopna dodávat zákazníkům příslušný servis a poradenské služby. Pro společnost pracuje přes 1000 analytiků ve 110 zemích světa, kteří s ohledem na danou lokalitu provádějí globální výzkum. Zákazníky společnosti IDC jsou světové špičky IT dodavatelů, IT organizací, e-business společností a finančních společností.

IDG

www.idg.cz