Doprovodný program

DOPROVODNÝ PROGRAM 2014

CISCO

připravujeme

ANDROID 

připravujeme

ČVUT 

připravujeme

SŠAI

připravujeme

 

Kurz výtvarné tvorby – akad. mal. Milada Gabrielová

gabrielova_full

 

Kurz V-RAY – Ing. Jiří Špiller

sala_studiomax_and_vray_by_viscorbel_by_carisiofelipe-d5dtstu

PARTNEŘI DOPROVODNÉHO PROGRAMU

quakelive

QUAKE LIVE DEATHMATCH

719px-Zalman_Logo.svg

Čtvrteční odpoledne se v prostorách jídelny odehrál speciální Quake Live turnaj, kde se utkalo 32 přihlášených studentů o atraktivní ceny od společnosti ZALMAN. Hrálo se na herních notebocích ASUS G73 a hráči měli v průběhu turnaje exkluzivní šanci vyzkoušet si herní periferie od ZALMANU v praxi. Po dvou kvalifikacích byla známá nejlepší osmička a finále nabízelo opravdu velmi atraktivní podívanou, která byla ještě umocněna projekcí na plátno a živým komentářem. Vítěz si odnesl herní myš, druhý chladící podložku pod notebook a třetí hráč poté podložku pod myš.

fv

O společnosti ZALMAN

Společnost ZALMAN Tech byla založena v roce 1999 a jako první zavedla v počítačovém oboru pojem „tiché zpracovávání”. Ve světě vyplněném hlasitými počítači, poptávka po tichých a zároveň výkonných chladicích systémech přispěla k rychlému vývoji firmy ZALMAN. Momentálně je ZALMAN lídrem na trhu chladicích systémů a to díky rychlému technologickému vývoji, vysoké kvalitě a vynikajícím přístupu k zákazníkovi. Diverzifikace nabídky a výroba zařízení pro 2D/3D promítání, chladicích systémů s heat pipe, chlazení laptopů, reproduktory, sluchátka a ovladače her FPS GUN™ je v souladu s mottem firmy ZALMAN – „Cool Innovations”. Více informací o firmě a produktech najdete na http://www.zalman.com.

….

UKÁZKA TABLETŮ OD POINT OF VIEW

l214283POV-LOGO-TRANSP

Náštěvníci herního stánku od Hitpointu si v průběhu čtvrtka mohli vyzkoušet tablety od firmy Point of View. K dispozici jich bylo hned několik v různých cenových kategoriích a studenti si na nich mohli vyzkoušet kromě běžných aplikací také populární hru Angry Birds. Na místě byly také k dispozici speciální produktové letáky se slovovými kódy na 10% ceny.

fpoint

Point of View je světově známá společnost založena v roce 2000, zabývající se výrobou tabletů a příslušenství. Od svého založení, prodeje Point of View exponenciálně a nyní je možné vidět tuto značku ve více než 70 zemích po celém světě. Ředitelství Point of View se nachází v Nizozemsku, ale další pobočky pak jsou po celém světě. Jako high-end značka, má Point of View vizi o své kontrole kvality výrobků a podpory a služeb zákazníkům. POV klade veliký důraz na vynikajícím záruční podmínky, velkou technickou podporu a velmi vysokou úroveň. Pro více informaci navštivte http://www.point-of-view.cz

 

cvut_logo_modre

Kurz výtvarné tvorby

Pro doprovod a zájemce jsou připraveny 4 lekce výtvarné tvorby pod záštitou Ústavu Výtvarné tvorby – ČVUT FA.

kurz povede předsedkyně poroty akad. mal. Milada Gabrielová

  •  kresba 
  • malba, barevná kresba
  • linie a skvrny
  • lidská postava